12 listopada 2013 ~ komentarze 2

Google testuje nowy sposób oznaczania reklam

Nowy sposób oznaczania reklamy w GoogleOd jakiegoś czasu, a od dziś również u mnie, w wynikach wyszukiwania pojawił się nowy sposób oznaczania reklam. Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni, że całe pole reklamowe AdWords było w kolorze czy to żółtym czy też różowym. Z czasem Google „dyskretnie” zaczęło rozmywać kolory, tak by w rezultacie, przy źle ustawionych monitorach pole to było niemalże niewidoczne. Na poniższym zrzucie ekranu widać małe, żółte pola z tekstem „Reklama”. Obecny sposób wydaje się być bardziej czytelnym. To czy nowy sposób oznaczania reklam wejdzie w życie dowiemy się zapewne niebawem. Pozostaje nam wierzyć, że Google, z czasem nie zacznie rozmywać również tych małych informatorów.

Stary sposób oznaczania reklamy w Google

Stary sposób oznaczania reklamy w Google

 

Nowy sposób oznaczania reklamy w Google

Nowy sposób oznaczania reklamy w Google

Kategoria: Google | Tagi: , ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Google testuje nowy sposób oznaczania reklam”

  1. adik 1 grudnia 2013 at 21:04 Permalink

    Nie wiem czy używasz klawisza tab po Enterze uruchamiającym szukanie, który jeszcze nie tak dawno fokusował na pierwszy wynik organiczny, a teraz działa to tak, ze wskazywany jest pierwszy w ogóle. Nie ma znaczenia czy to adWords czy zwykły link.

    • Wojtek Tyluś 1 grudnia 2013 at 22:11 Permalink

      Nie używałem, ale dzięki za cenne info!


Leave a Reply