01 września 2014 ~ 1 komentarz

Google testuje nowy (stary) wygląd wyników wyszukiwania

google-testuje-nowe-serpy-2014-2Od kilku dni wyniki wyszukiwania Google, pojawiające się na moim desktopie, zmieniają na przemian swój wygląd. Raz widzę nowy, obecny wygląd do którego zdążyłem się przyzwyczaić, po czym, przy ponownym włączeniu przeglądarki pojawiają się stare, te z „podkreśleniami”. Również wyszukiwarka grafik wygląda dość spartańsko. Czyżby Google wykonywało testy A/B? Czy u Was wygląd serpów zmienia się na „stary” co pewien czas? Poniżej screeny.

Testowane wyniki wyszukiwania

Testowane wyniki wyszukiwania

 

Testowane wyniki wyszukiwania grafik

Testowane wyniki wyszukiwania grafik

Kategoria: Google | Tagi: , ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Google testuje nowy (stary) wygląd wyników wyszukiwania”

  1. Libetias 2 września 2014 at 16:17 Permalink

    U mnie na razie normalnie i mam nadzieję, że tak zostanie ;) Bo stary wygląd mnie odpycha (zwłaszcza wyszukiwarka grafiki)


Leave a Reply