26 marca 2013 ~ 1 komentarz

Graficzne audyty stron WWW

Graficzny audyt stron WWWSeamota.pl wychodzi z bardzo ciekawą kampanią promocyjno-usługową, która będzie oferowała darmowe audyty stron internetowych. Audytorem będzie Dawid Tkocz. Jak to działa? Zgłaszamy naszą stronę do audytu i głosujemy na nią w ankiecie, która znajdzie się na Seamota.pl. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i nasza strona wygra otrzymamy darmowy audyt graficzny. Co nam daje taki audyt? Dzięki audytowi graficznemu mamy okazję poprawić funkcjonalność naszej strony poprzez wyeliminowanie wcześniej niezauważonych błędów, a wychwyconych przez specjalistę z 7-letnim stażem. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie Seamota.pl. Gorąco polecam.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Graficzne audyty stron WWW”

  1. Łukasz Piernikarczyk 27 marca 2013 at 06:51 Permalink

    Dzięki za cynk – już się do nich zgłosiłem :)
    Pozdrawiam


Leave a Reply