07 marca 2012 ~ komentarze 2

Guglarz radzi: krzycz na swojego doradcę SEO

Black Hat SEOPod koniec lutego, polski Guglarz, Kaspar Szymański zabrał głos w sprawie zgłaszania do ponownego rozpatrzenia witryn ukaranych przez Google za stosowanie SWL’i. Nie upłynęło dużo wody w Wiśle i Kaspar ponownie zabrał głos. Prawdopodobnie po ostatniej wypowiedzi Guglarza, napływające masowo zgłoszenia do ponownego rozpatrzenia witryny, niekoniecznie stosowały się do jego zaleceń, mocno go irytując, skoro dodał dzisiejszy wpis na Google+ pisząc:

Opisy takie jak: proszę o ponowne rozpatrzenie albo strona jest ok są zbyt ogólne i z reguły nie przyczyniają się do pozytywnej decyzji :P Dobrze sformułowane wnioski o ponowne rozpatrzenie zawierają więcej informacji na temat kroków podjętych w celu naprawienia witryny np:

– zlikwidowaliśmy ukryte DIV-y
– zabezpieczyliśmy zhakowany serwer
– pokrzyczeliśmy na doradcę SEO ;)

Najbardziej zabawne jest ostatnie zalecenie Guglarza mówiące o „pokrzyczeniu na doradcę SEO”. Wiem, że jest to żart ale muszę Was spytać: Czy Ty pokrzykujesz na swojego doradcę SEO ?

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Guglarz radzi: krzycz na swojego doradcę SEO”

  1. Przemek Sztal 7 marca 2012 at 13:57 Permalink

    Tak, czasami pokrzykuję sam na siebie, ale to nie działa. Wręcz odwrotnie, zaobserwowałem, że powoduje to spadki pozycji. Dobre efekty przynosi podniesienie głosu na wyszukiwarkę Google. Wyniki wyszukiwania pojawiają się szybciej i są lepszej jakości. Polecam! :)

  2. Wojtek 7 marca 2012 at 14:02 Permalink

    Jutro w niejednej firmie SEO będzie płacz i zgrzytanie zębów :)


Leave a Reply