22 lutego 2012 ~ 0 komentarzy

Hertz Google Doodle

Hertz Google DoodleW 155 rocznicę urodzin, niemiecki fizyk, Heinrich Hertz został uhonorowany przez Google „falowanym” Doodle. Heinrich Hertz, odkrywca fal elektromagnetycznych, stworzył podstawy rozwoju radiokomunikacji. Jego nazwiskiem nazwano jednostkę częstotliwości fal radiowych (Hz) Trudno sobie dziś wyobrazić świat bez radia, a jeszcze trudniej w czasach kiedy żył Hertz. Niestety Hertz nie doczekał się praktycznej realizacji radia umierając w wieku 37 lat. Hertz Google Doodle jest dziełem Sophii Foster-Domino, ilustratorki i karykaturzystki.

Hertz Google Doodle

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply