08 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Infografika: Promocja marki na Google+

Google Plus dla biznesuTo, że promując swoją firmę w sieci nie może nas również zabraknąć na Google+, wie coraz więcej osób odpowiedzialnych za promocję marki. Jednak sposób i wykorzystanie Brand Pages na Google+ do promocji marki nie jest jeszcze taki oczywisty, zwłaszcza w Polsce. Dlatego też korzystając z dobrze przygotowanych infografik mamy okazję lepiej poznać „tajemną wiedzę Google+”. Taką infografikę opublikował Chris Brogan przygotowaną przez Blue Glass. Infografika ta jest bardzo obszerna, zawiera bardzo wiele cennych informacji, dlatego też nie chcąc pominąć jakiegoś ważnego szczegółu postanowiłem jej nie opisywać tylko po prostu Wam ją pokazać. Zapraszam.

Google Plus dla biznesu

Kategoria: Google+ Infografiki | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply