16 marca 2012 ~ 1 komentarz

Infografika: Siła Pinterest

The power of PinterestChciałbym Wam przedstawić bardzo ciekawe zestawienie w formie infografiki dotyczące najważniejszych aspektów składających się na tak wielką popularność i siłę Pinterest. Infografika ta została przygotowana przez Internet Marketing .inc. Z tej skarbnicy wiedzy na temat Pinterest dowiemy się m.in., że w samym tylko styczniu miał 11.7 miliona unikalnych odwiedzin, w tym samym miesiącu wygenerował 3,6% ruchu internetowego. Dowiemy się również, że aż 80% użytkowników stanowią kobiety (pisałem już o tym tutaj), a największą grupę stanowią użytkownicy w wieku 25-34 lata. Zapraszam do ciekawej lektury.

The Power of Pinterest

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Infografika: Siła Pinterest”

  1. Krystian Piątek 16 marca 2012 at 23:09 Permalink

    Świetna infografika… w fajny sposób zestawione informacje. Ciekawe kiedy ten wynalazek stanie się modny w pl. Puki co przeraża ilość kopi projektu jace serwują polscy ściągacze. Praktycznie co kilka dni widzę klony.


Leave a Reply