20 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Infografika: Social vs Search

Social vs search infografikaKażdy, kto przygotowuje kampanie dla marki w wyszukiwarce oraz mediach społecznościowych, zapewne wie, że nie ma złotego środka na odniesienie sukcesu. W zależności od konkretnych produktów jak celów należy zwiększać lub zmniejszać siłę działań raz w wyszukiwarce raz w mediach społecznościowych. Dla tych, którzy nie do końca wiedza jak się do tego zabrać MDG Advertising przygotował świetną infografikę tłumaczącą w dobry, humorystyczny sposób jak się do tego zabrać. Tradycyjnie, poniższa infografika jest w języku angielskim. Serdecznie zapraszam.

Social vs Search

Kategoria: Infografiki | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply