03 marca 2013 ~ 1 komentarz

Jak działa wyszukiwarka Google

Jak dziala wyszukiwarka GoogleW kwietniu 2012 podczas jednego ze swoich nagrań Matt Cutts tłumaczył nam jak działa wyszukiwarka Google. Tym razem nadszedł czas na świetną wizualizację ciężkiej pracy jaką wykonuje Google w momencie kiedy rozpoczynamy odszukać w wyszukiwarce interesujące nas informacje. Dzięki tej infografice dowiemy się, że w bazie Google znajduje się ponad 30 bilionów stron WWW. Poznamy również mechanizmy dzięki którym otrzymujemy tak trafne poszukiwane przez nas informacje w tak krótkim czasie.
Zostały wymienione algorytmy odpowiedzialne za trafność wyników a także mechanizmy walki Google ze spamem. Więcej cennych informacji znajdziecie poniżej. Zapraszam

Jak dziala wyszukiwarka Google infografika

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Jak działa wyszukiwarka Google”

  1. Męski 4 marca 2013 at 20:37 Permalink

    Biedne Google, tyle ma pracy. ;)


Leave a Reply