24 kwietnia 2012 ~ komentarze 2

Jak działa wyszukiwarka Google ?

Jak działa wyszukiwarka GoogleJak działa wyszukiwarka Google? Moi znajomi odpowiedzą: „normalnie, wpisuję słowo i wyskakują mi wyniki”. Tak właśnie wiele osób postrzega ten złożony proces jakim jest działanie algorytmu Google, służący wyświetleniu nam jak najtrafniejszych wyników wyszukiwania. Dlatego też szef zespołu Google do walki ze spamem, Matt Cutts, w krótkim filmiku odpowiada nam jak działa wyszukiwarka Google a dokładniej odpowie na pytanie: „Jak działa ranking Google oraz proces oceny strony począwszy od crawlingu i analizy witryny, rozkładu czasowego crawlingu, częstotliwości, indeksowania i filtrowania procesów w bazach danych” zadane przez niemieckiego internautę. Zapraszam.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Jak działa wyszukiwarka Google ?”

  1. Joanna 20 grudnia 2012 at 12:32 Permalink

    Faktycznie, świadomość działania wyszukiwarki Google jest koniecznością, jeśli chce się umiejętnie zoptymalizować i wypozycjonować konkretną stronę. Nie jest to jednak działanie proste, ale zdecydowanie opłacalne. Warto jest więc powierzyć takie działania profesjonalnej firmie, która posiada odpowiednią wiedzę i zna działania, które są konieczne do umiejętnej optymalizacji i pozycjonowania.


Leave a Reply