23 sierpnia 2013 ~ 0 komentarzy

Jak nas śledzi i działa Google? [Film]

Jak nas śledzi i działa GoogleKanał Planete przedstawił dokument na temat działania internetu oraz związanych z nim zagrożeń. Duży czasu w materiale poświęcono również Google, to w jaki sposób wykorzystuje dostarczane przez nas samych dane poprzez oferowane „darmowe usługi”. Myślę, że wielu z nas dobrze zdaje sobie sprawę jak wyglądają „internety od kuchni”. Nie mniej jednak polecam obejrzenie poniższego materiału, warto być świadomym otaczających nas w sieci zagrożeń i możliwości nadużyć. W dokumencie padają tezy, które szczegółowo zostały omówione przez +Artura Strzeleckiego z SilesiaSEM w artykule p.t. „Jesteś tym, czego szukasz”.

 

Jak nas śledzi i działa Google? – film dokumentalny – lektor pl – cały film

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply