30 lipca 2012 ~ komentarze 3

Jak skutecznie współpracować z blogerami

Współpraca z blogeramiJak skutecznie współpracować z blogerami? Patrząc na na rzeszę blogerów i blogerek (np. Asia) i ich dobrze układającą się współpracę z różnymi firmami można stwierdzić, że problemu nie ma. Problem jednak istnieje. Zdarza się, że jeden mail napisany przez osobę zajmującą się promocją w danej firmie potrafi wytrącić człowieka z równowagi do końca dnia. Polecam ją wszystkim osobom odpowiedzialnym za promocję marki. Pozdrowienia dla tych, którzy chcieli przesłać mi ofertę współpracy polegającą na promocji obuwia na moim blogu… Poniższa infografika, znaleziona na profilu Michała Gąsiora na Pinterest, przedstawia 10 kroków skutecznej współpracy z blogerami.

Współpraca z blogerem

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Jak skutecznie współpracować z blogerami”

 1. Kamil Kondel 31 lipca 2012 at 06:49 Permalink

  Szczerze to już mam dość tej mody na infografikę. Przyszło to z zachodu, bo tam wszystko ulega spłyceniu i ułatwianiu. Nie czarujmy się, takie obrazki trafiają do tych zachodnich chłopców i dziewczynek uczonych od młodości rzeczy i pojęć, które u nas średnio ogarnięty gimnazjalista dawno pojął. Nie rozumiem i mam już dość. Niedługo poradniki SEO bedą rysowane, jak guziczki na kasach w mcdonaldzie – z obrazkami dla ułatwienia studentów humanistów.

  • Piotr 2 sierpnia 2012 at 00:01 Permalink

   Też jakoś nie przepadam za infografiką. Owszem jest to ciekawy sposób na zobrazowanie tematu w prosty sposób, ale czasami mam wrażeni, że autor takiej grafiki mierzy w odbiorców lekko niedorozwiniętych, albo może już za stary jestem na takie formy przekazu ;)

 2. Witam,
  Mam tak samo, jak poprzednicy: nie trawię infografik.
  Akurat ta pokazana powyżej jest czytelna, bo czasami trafiam na takie, że ciężko się połapać, o co chodzi. Zatem zamiast być uproszczeniem – komplikują przekaz.
  Poza tym, obrazek ważący 1,5mb to chyba lekka przesada…


Leave a Reply