17 grudnia 2013 ~ 0 komentarzy

Jeszcze większa personalizacja i integracja serpów z Google+

Posty z Google+ widoczne w serpachOd kilku dni w wynikach wyszukiwania zalogowani, na konto Google, użytkownicy mogą dostrzec jeszcze większą personalizację wyników w postaci pojawienia się postów z Google+. Wiem, wiem, w sumie nic nowego, było to wcześniej. Jednak teraz jest to bardziej „odczuwalne” ponieważ posty z G+ nie są dodawane do TOP10, lecz są w nich. Jak widać na poniższym zrzucie, w serpach znalazły się aż dwa posty z G+. Zapewne są też takie wyniki, gdzie tych postów Google prezentuje jeszcze więcej. A wy, na jaką największa liczbę postów z G+ natknęliście się w serpach?

Posty z Google+ widoczne w serpach

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply