09 października 2012 ~ komentarze 4

Kolejna aktualizacja algorytmu Google. Tym razem Above The Fold

GoogleKilka minut temu Matt Cutts ogłosił na Twitterze kolejną aktualizację algorytmu Google. Tym razem jest to aktualizacja tzw. Above The Fold. O tej aktualizacji pisałem już na początku stycznia. Dzisiejsza aktualizacja ma dotknąć 0,7% angielskich wyszukiwań. Poprawiliście wygląd Waszych stron, zwłaszcza ich część „widoczną na pierwszy rzut oka”? Od stycznia minęło już trochę czasu na poprawę zgodnie z zaleceniami Google.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

4 komentarze to “Kolejna aktualizacja algorytmu Google. Tym razem Above The Fold”

 1. gms247 9 października 2012 at 19:16 Permalink

  niedługo już nie będzie można mieć reklam, tylko link baiting dla seo (oczywiscie tania sprawa;), tylko orginal content („bo nie ma 7 mld ludzi i codziennie trafia się nowa fascynująca nisza;)” + każdy ma copywritera na stanie). EMD pewnie, a co tam:), to nic, że człowiek siedział i analizywał setki domen, przechwytywał, rejestrował, planował, wydawał $… Niedługo będziesz tylko robił $ mając dużą $. Google chyba zapomniało jak startowało, jaka powinna być idea Internetu = równe szanse. Ceneo, porównywarki szlag trafia= czas na google shoping w innych krajach:)… Rozwala mnie już ten monopol. Czas na wyszukwiarkę Facebooka, ups drugi manipulator danych osobowych, bing? nie Microsoft to robili pierwszy. Sun Microsystem padł ofiarą Oracle… No nic trza zarobić ukłon do Google i przeprosić za złe nastawienie do „all mighty”:)

 2. Star Marketing 9 października 2012 at 19:27 Permalink

  Na PiO temat szeroko komentowany, niektórzy lamentują inni się śmieją. Jak dla mnie zmiany bardzo dziwne i niejednoznaczne.

 3. Fashion 10 października 2012 at 06:42 Permalink

  Jak na razie wielkich zmian nie widać, może ten 1% wyników się zmieniło na gorsze :)

 4. balon 11 października 2012 at 03:59 Permalink

  qrcze… przed pierwszym pingwinem się starałem i wszystko poleciało. a teraz całkowicie łamię wszystkie zasady „good website by google” i wszystko ślicznie się pnie do góry…
  zatem trzeba założyć, że google zawsze kłamie i robić zawsze odwrotnie do wytycznych.


Leave a Reply