27 lipca 2012 ~ komentarzy 5

Komentarze z Google+ pokazywane w wynikach wyszukiwania

Google+Nie uciekniemy od Google+. Google pracując nad jeszcze silniejszą integracją wyszukiwarki ze swoim portalem społecznościowym postanowił przetestować pokazywanie dyskusji prowadzone w Google+ w serpach. Sprawę tą opisał Greg Finn w Search Engine Land. Według mnie, jeśli spojrzymy na społecznościowy kierunek rozwoju Google, nie jest to głupi pomysł. Boję się jednak, że udostępnienie komentarzy w serpach może spowodować lawinę SPAMu. Każdy pozyskany link jest cenny a taki, który wyświetli się w serpach jeszcze cenniejszy.

Komentarze z Google+ w serpach

 

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

5 komentarzy to “Komentarze z Google+ pokazywane w wynikach wyszukiwania”

 1. Przemek Sztal 27 lipca 2012 at 11:16 Permalink

  Na choince wyszukiwarki Google coraz więcej bombek Google+ ;-)

 2. anty 27 lipca 2012 at 12:53 Permalink

  To musi kiedyś pie……… , wczoraj kupiłem dziecku nówka komputer wchodzę przez IE na google wyskakuje propozycja instalacji chroma instaluję bo po to wszedłem ale pierwsze po instalacji powitanie i zachęta do przyłączenia się do tej zaje… społeczności nie obrażając ludzi którzy tam są chodzi raczej o nieudolne narzędzie które ma konkurować z FB, patrzę patrzę i nie widzę przycisku pomiń w końcu jest trafiony zatopiony „przypomnij później czy jakoś tak ;)” ogólnie czuję przesyt google i zaczyna mi się ulewać ….. i od strony web i usera ale i tak wbrew sobie zainstalowałem chroma bo działa zajebiś…. szkoda że potrafią robić tak fajne zabawki ….

 3. FoldPage 27 lipca 2012 at 20:54 Permalink

  Pozytywne mogą się wyświetlać, gorzej jak trafi się jakiś negatyw;]

 4. chrisik 29 lipca 2012 at 22:23 Permalink

  Hej.

  Podstawowe pytanie, może dla niektórych śmieszne.

  A w Polsce to jest już guuglarz wprowadził czy na razie nie funkcjonuje? tzn. czy ten efekt widać tylko na stronach u.co i .com czy na .pl tez to widać. Ja nie widzę

  • Wojtek 30 lipca 2012 at 04:56 Permalink

   Wcale nie głupie pytanie, zawsze o tym pisałem, tym razem zapomniałem – w Polsce jeszcze tego nie ma. Napisałem jednak, że to na razie testy więc nie każdy i tak to widzi nawet w google.com ;)
   Pozdrawiam


Leave a Reply