17 października 2012 ~ 1 komentarz

Linki w artykułach, stopkach i widgetach. Tak ale naturalnie

Matt CuttsW dzisiejszym materiale wideo, szef Google do walki ze spamem, Matt Cutts opowiada na pytanie „Jakie jest zdanie Google na temat linków w płatnych artykułach, widgetach itp.?” Niestety nie mam dla Was sensacyjnych informacji. Matt nie powiedział nic nowego. Podsumowując całą odpowiedź – liczy się naturalność. Wszelakie upychanie linków z dokładnie dopasowanymi tekstami odnośników w tekstach, stopkach, sidebarach czy widgetach może wzbudzić podejrzenie ze strony Google i źle odbić się na kondycji strony.

 

Obejrzyj odpowiedź Matta Cuttsa na YouTube

Kategoria: Google SEO | Tagi: , ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Linki w artykułach, stopkach i widgetach. Tak ale naturalnie”

  1. Panoramy 360 11 listopada 2012 at 13:11 Permalink

    Strona w nazwie to moje autorskie portfolio – nie jest moją jedyną stroną ale należy do tych dla który niesamowicie łatwo zdobywać link ze stron „naturalnych”. Dla tych innych to już pozostały blogi, katalogi i fora…


Leave a Reply