12 kwietnia 2012 ~ 0 komentarzy

Lista designerów na Pinterest

Design logo PinterestWczoraj opublikowałem na blogu wpis z linkiem do bardzo obszernej bazy profili fotografów na Pinterest. Dziś przyszła pora na projektantów. DesignShack.net opublikował listę 200 profili designerów na Pinterest. Lista zawiera 200 profili jednak, tak jak w przypadku profili fotografów, lista ta jest otwarta. Każdy kto „czuje się na siłach” może podrzucić link do swojego profilu na Pinterest. Skarbnice profili na Pinterest takie jak ta na Design Shack w ostatnim czasie zaczęły rosnąć jak grzyby po deszczu – i bardzo dobrze.

Lista profili designerów na Pinterest dostępna jest tutaj. Serdecznie polecam.

Kategoria: Pinterest Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply