11 kwietnia 2012 ~ 1 komentarz

Lista fotografów na Pinterest

Lista fotografów na PinterestPinterest – miejsce czerpania inspiracji dla wielu ludzi. Do najczęściej przeglądanych kategorii na Pinterest bez wątpienia należą moda, ślub i wesele, kulinaria czy fotografia. Przeglądając ostatnio sieć w poszukiwaniu szczegółowych informacji na temat Pinterest natknąłem się na bardzo interesujący wpis na Farbspiel Photography, który zawiera niezwykle obszerną listę fotografów posiadających tam swoje profile. Gratka dla miłośników fotografii! Na chwilę obecną lista zawiera ponad 730 fotografów, jednak jest ona cały czas otwarta, każdy kto chce dodać siebie lub innego fotografa może to uczynić dodając link do profilu w komentarzach pod wpisem.
Lista profili fotografów na Pinterest dostępna jest tutaj. Serdecznie polecam.

Kategoria: Pinterest Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Lista fotografów na Pinterest”


Leave a Reply