26 lipca 2012 ~ 0 komentarzy

London 2012 w Google

Igrzyska Olimpijskie London 2012Tak jak w przypadku Euro 2012 tak i teraz, na czas Igrzysk Olimpijskich w Londynie Google postanowiło otworzyć stronę poświęconą olimpiadzie 2012. Znajdziemy tam m.in. klasyfikację medalową, dzięki usłudze Google Street View mamy możliwość zwiedzenia Londynu. Stworzono również listę programów, gdzie możemy śledzić olimpiadę na żywo. Prócz tych informacji do naszej dyspozycji oddano generator obrazka profilowego w Google+. Możemy również sprawdzić jakie były najpopularniejsze wyszukiwania związane z Igrzyskami Olimpijskimi w danym dniu.

Jeszcze więcej świeżych informacji znajdziemy na profilu igrzysk na Google+. Świetna sprawa!

Oczywiście to nie wszystkie usługi jakie na czas olimpiady w Londynie zaoferował na Google. Po więcej odsyłam Was do źródła.

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply