28 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Madonna ocenzurowana przez YouTube. Nowa polityka prywatności Google działa sprawnie

Madonna ocenzurowana przez YouTubeMadonna stała się jedną z pierwszych „ofiar” nowej polityki prywatności Google. Wszystko za sprawą najnowszego teledysku Madonny „Girl Gone Wild”, który został uznany za administrację YouTube za „zbyt wyuzdany”. Najnowszy klip Madonny obejrzymy dopiero po zalogowaniu się na nasze konto oraz po wcześniejszym potwierdzeniu naszej pełnoletności. Jak podaje New York Post administracja YouTube wysłała do agentów Madonny listę scen, które należy usunąć by blokada wiekowa została zdjęta.

Madonna - Girl Gone Wild

 

Polityka prywatności Google działa

Na przykładzie ocenzurowanego klipu Madonny możemy przekonać się o sile nowej polityki prywatności Google. Dzięki połączeniu wszystkich naszych kont, czy to Gmail, czy YouTube Google ma świetny podgląd na nasze dane m.in. wiek.
Jestem ciekaw jak teraz zaczną zachowywać się niepełnoletni, którzy będą zakładać nowe konta? Czy będą nadal podawać swój prawdziwy wiek?…

 

Źródło: http://www.nypost.com/p/pagesix/madge_too_hot_for_youtube_ituBYLPJBw3g5r6QxZktlI

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply