31 sierpnia 2012 ~ 0 komentarzy

Międzynarodowy Dzień Blogera 2012

Międzynarodowy Dzień Bloga i Blogerów 2012Dokładnie dziś, 31 sierpnia, na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień  Bloga i Blogera. Co prawda, jako wojtekTYLUS.com  jestem z Wami zaledwie tyle co dziecko w brzuchu matki, czyli 9 miesięcy, jednak moja przygoda z własnymi stronami rozpoczęła się kilak lat wcześniej. W związku ze światowym dniem bloga i blogerów chciałbym Wam wszystkim złożyć najszczersze życzenia. Niech się Wam wiedzie blogowanie, posty same piszą, a blog niech przynosi jak najwięcej wymiernych korzyści!

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

No Trackbacks.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Google Authorship na razie nie wpływa na ranking, ale…

Czy Google Authorship wpływa bezpośrednio na ranking? Podczas wywiadu na Search Engine Journal, dyrektor Google ds. zarządzania produktami uniwersalnego wyszukiwania, Sagar...

Zamknij