17 października 2013 ~ 0 komentarzy

Milion użytkowników LinkedIn w Polsce

LinkedInW dniu dzisiejszym otrzymałem maila z informacją, że jestem jednym z pierwszego miliona członków LinkedIn w Polsce. LinkedIn jest obecnie czwartym co do wielkości serwisem społecznościowym w skali globalnej i zaraz po GoldenLine jest drugim serwisem zrzeszającym profesjonalistów, głównie z takich branż jak informatyka i programowanie, telekomunikacja i bankowość. W polskiej wersji językowej dostępny jest od kwietnia 2012. Obecnie z LinkedIn korzysta około 150 milionów użytkowników na całym świecie.

Przy tej okazji chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do nawiązania kontaktu:

 

LinkedIn potrafi zaskoczyć

Nie wiem czy spotkało to tylko mnie czy również Was, z okazji milionowego użytkownika LinkedIn w Polsce wygrał mój dzień. Dlaczego? Poniżej treść maila.

LinkedIn Fail

Kategoria: Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply