23 maja 2013 ~ komentarze 2

Nadal widzisz SPAM po aktualizacji pingwina? Uprzejmie donieś

Google Penguin UpdateNie minęła dobra od najnowszej aktualizacji Google Penguin 2.0 a już szef do walki ze spamem, Matt Cutts, prosi nas na Twitterze o uprzejme donoszenie na zauważony w wynikach wyszukiwania SPAM. Do tego celu powstał dedykowany formularz głoszeń spamu. Ciekaw jestem jak wielu użytkowników wyszukiwarki Google skuszą się na „donos”. Uprzejmie donoszę…

Formularz Penguin Spam Report

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Nadal widzisz SPAM po aktualizacji pingwina? Uprzejmie donieś”

  1. Paweł Lewandowski 27 maja 2013 at 19:08 Permalink

    Aktualizacja algorytmu wyszukiwania nie wprowadziła rewolucji w wynikach. Odnotowałem kilka dziwnych skoków i spadków. Zauważyłem że Wikipedia dostała niezłego kopa.

    • Wojtek Tyluś 27 maja 2013 at 19:27 Permalink

      Weź pod uwagę, że Matt w materiale wideo zapowiedział, że cała akcja potrwa do lata ;) to jeszcze nie koniec.


Leave a Reply