11 maja 2013 ~ 1 komentarz

Nadchodzi nowy, lepszy Google Penguin Update

Google Penguin UpdatePamiętacie jeszcze o zapowiedzianej na marzec dużej aktualizacji algorytmów Google Panda i Penguin? Okazuje się, że Google ma w tej sprawie spory poślizg. Szef Google do walki ze spamem, Matt Cutts, zapytany na Twitterze przez Jamie Dodd czy ostatnie ruchy w serpach to wynik którejś z aktualizacji algorytmu, odpowiedział, że nie były one spowodowane przez pingwina i pandę. Po chwili jednak Matt dodał, że oczekuje w najbliższym czasie wprowadzenia nowej generacji Google Penguin Update 2.0. Jeśli obecne ruchy, głównie w US, to nie wynik googlowych zwierzaków to aż strach pomyśleć co się stanie gdy rzeczywiście już nadejdą. Kto wie może ominą polskie serpy… ;)

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Nadchodzi nowy, lepszy Google Penguin Update”


Leave a Reply