02 października 2014 ~ komentarze 3

Nadciąga nowa lepsza aktualizacja Google Penguin

Google Penguin UpdateJuż w przyszłym tygodniu słowa SEO proroka Kononowicza „Nie będzie niczego” mogą zostać wcielone w życie. Tradycyjnie, jak co roku w październiku Google wypuszcza nową aktualizację. Jak co roku październikowa aktualizacja jest trochę inna od pozostałych. Wielu osobom z branży przez dłuższy czas odbija się ona czkawką. Niektórzy, pomimo początkowego informowania na forach i w grupach dyskusyjnych o przeważającym kolorze zielonym, po niedługim czasie zmuszeni są do zmiany nastawienia do SEO lub nawet do zmiany branży. Tak też ma być i tym razem.

 

Nadciąga Google Penguin Update

Głównodowodzący Matt Cutts nadal leży do góry brzuchem gdzieś w stanach dlatego też do poinformowania o nadciągającej aktualizacji pingwina wyznaczono Garego Illyes’a. Podczas Search Marketing Expo East Gary powiedział, że zmiany po aktualizacji Google Penguin powinny być widoczne w przyszłym tygodniu. Gary podkreślił, co było do „październikowego” przewidzenia, że aktualizacja ta jest czymś więcej niż tylko zwykłą, małą poprawką, a prace nad nią trwały prawie cały rok.

 

Zabierasz się za czyszczenie linków? Za późno!

Gary powiedział również, że jeśli teraz lub do ok. dwóch tygodni temu czyściłeś profil złego linkowania, może być już prawdopodobnie za późno!

To jak? „Zielone” wpisy już gotowe?

SEO prorok przemówił

SEO prorok przemówił

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Nadciąga nowa lepsza aktualizacja Google Penguin”

  1. bnq 3 października 2014 at 06:28 Permalink

    Źle wstawiłeś link do wypowiedzi Garego, zabrakło http ;)

    http://searchengineland.com/google-penguin-refresh-may-come-early-next-week-204891

  2. Paweł 3 października 2014 at 07:08 Permalink

    Bez sensu. Po co zapowiadać, nie lepiej jak wcześniej najpierw zapuścić? A teraz przez weekend będzie się człowiek stresował i czekał jak na ścięcie ;)


Leave a Reply