12 grudnia 2013 ~ 0 komentarzy

Nie ma Cię na Google+? Prawdopodobnie nie pracujesz w branży IT i mieszkasz sam

Google+Nie ma Cię na Google+? Prawdopodobnie nie pracujesz w branży IT i mieszkasz sam. Do takich wniosków można dojść z poniższej, krótkiej infografiki, przygotowanej przez GlobalWebIndex. Uczestnikom ankiety zadano pytanie „Z których, wymienionych serwisów, korzystałeś w ostatnim miesiącu, korzystając z każdego typu urządzeń?”. Pełne dane z przeprowadzonych badań otrzymamy po uprzedniej rejestracji. Infografika ta przedstawia 10 grup najczęściej i najrzadziej korzystających z Google+.

Wśród największej grupy korzystających z G+ znaleźli się m.in. pracownicy branży IT, właściciele firm oraz ludzie w związku. Wśród najmniej licznych grup znaleźli się samotni lub rozwiedzeni, niepracujący w przedziale wiekowym 45-64.

Demografia Google+

Kategoria: Google+ Infografiki | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply