07 czerwca 2012 ~ 1 komentarz

Niemcy mistrzami Euro 2012 …w Google

Euro 2012 w GoogleJuż wszystko wiadomo. Niemcy zostali Mistrzami Europy w piłce nożnej podczas Euro 2012. Gdzie? W Google! Według infografiki przygotowanej przez Semtec to właśnie Niemcy wiodą prym w wyszukiwaniu fraz związanych z Euro 2012. Nie mamy jednak czym się smucić. Polacy uplasowali się na drugim miejscu a nasi współorganizatorzy z Ukrainy znaleźli się dopiero na piąte pozycji. Jeśli chodzi o zaindeksowane strony, które wyświetlają się po wpisaniu zapytania „who will win euro 2012″(państwo)site.com znów prym wiodą Niemcy, drugie miejsce zajmuje Hiszpania. Warto odnotować, że Polakom udało się wyjść z grupy. W bardzo interesujący sposób Semtec przedstawił liczbę zaindeksowanych stron dla poszczególnych typów treści. Zapraszam.

Euro 2012 w Google

Kategoria: Google Infografiki | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Niemcy mistrzami Euro 2012 …w Google”

  1. Artur 8 czerwca 2012 at 06:58 Permalink

    W końcu jakaś pierwsza porządna infografika, brawo dla autorów, pożyczyłem sobie na Facebook.


Leave a Reply