27 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Nowości od Google. Wydarzenia w Google+

Google I/0 2012Trwa konferencja Google I/O 2012 dla deweloperów. Można ją śledzić na żywo. Światu pokazano już najnowszą wersję systemu Android, tablet Nexus 7, komputer Nexus Q a także Google Glass. To „duże” projekty, a co z małymi? Jeśli chodzi o Google+, dwie z nich są już widoczne. Są nimi, zaprezentowany wczoraj przycisk Google +1 Recommendations, a także, to co przed chwilą udało mi się dojrzeć – dodany do lewego menu Google+ przycisk Wydarzenia, na chwilę obecną nic mi jeszcze nie wyświetliło ale zapewne na dniach wszystko będzie już hulać. Jeżeli zauważycie coś nowego w Google, zapraszam do dzielenia się informacjami w komentarzach poniżej.

Przycisk Google+ Wydarzenia

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply