14 lipca 2013 ~ komentarzy 6

OchMyBlog! Wyższy poziom blogosfery w Lublinie

OchMyBlogW dniu dzisiejszym dane mi było uczestniczyć w spotkaniu dyskusyjnym OchMyBlog, które miało miejsce w budynku Tagrów Lublin. OchMyBlog to kameralne spotkania w 10-12 osobowych grupach blogerów i vlogerów podczas których omawiane i rozwiązywane są problemy związane z funkcjonowaniem bloga/vloga, prawnymi aspektami, wykorzystaniem kanałów Social Media a także budowaniem swojej marki w sieci. Organizatorami spotkań są: Maciek Budzich (Mediafun.pl), Ania i Kuba Górniccy (Podróżniccy) oraz Ilona Patro (BlogoSTREFA). Dzisiejsze spotkanie dotyczyło wykorzystywania kanałów Social Media do promocji bloga. Rozmowa w cztery oczy, w wąskiej grupie była bardzo owocna.
Jestem bardzo zadowolony z obecności na OchMyBlog, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nie raz spotkać z Maćkiem, Iloną, Anią i Kubą oraz pozostałymi uczestnikami OchMyBlog.

OchMyBlog w Lublinie (fot. Agnieszka Walczak-Skałecka)

Zdjęcie: Agnieszka Walczak-Skałecka

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

6 komentarzy to “OchMyBlog! Wyższy poziom blogosfery w Lublinie”

 1. Piotr 14 lipca 2013 at 20:43 Permalink

  Wojtek, a jakieś szczegóły dotyczące spotkania? Co szanowna blogosfera ustaliła? :) Przydałoby się trochę mięsa poza tym, że było to bardzo „owocne” spotkanie…? ;)

  • Wojtek Tyluś 14 lipca 2013 at 20:48 Permalink

   Spotkania OchMyBlog zakładają, że wszelkie ustalenia zostają tylko do wiedzy obecnych, tak więc niech wystarczą Ci owoce, ewentualnie zapisz się na kolejne spotkanie ;)

 2. Piotr 14 lipca 2013 at 21:00 Permalink

  ok, dzięki za szybki odzew. Nie omieszkam wbić się na którąś z inicjatyw Kuby i Maćka. Przy okazji, zapraszam Cię do współpracy z nami (TravelMarketing.pl), gdzie wstęp jest dla wszystkich, aczkolwiek przede wszystkim praktycy (niekoniecznie blogerzy) są mile widziani :)

  • Wojtek Tyluś 15 lipca 2013 at 05:03 Permalink

   Dzięki za propozycję, być może kiedyś się skuszę :)

 3. Bielack 15 lipca 2013 at 06:30 Permalink

  Jakieś specjalne wymagania trzeba spełnić by zostać zaproszonym, czy decyduje kolejność zgłoszeń?

  • Wojtek Tyluś 15 lipca 2013 at 06:33 Permalink

   Liczy się uzasadnienie dlaczego to akurat Ty powinieneś znaleźć się w tej 10-12 osobowej grupie.


Leave a Reply