03 lipca 2012 ~ 1 komentarz

Open’er Festival na żywo na YouTube

Heineken Opener Festival na YouTubeNiesamowita gratka dla miłośników dobrych dźwięków, którzy nie mogli wybrać się na tegoroczny Heineken Open’er Festival w Gdyni. Google Polska ogłosiło na swoim profilu Google+, że XI edycja Open’er Festival będzie transmitowana na żywo w YouTube! Start 4 lipca, godzina 17:00. Od 4 do 7 lipca zagrają wystąpią New Order, Bloc Party, penderecki//greenwood, Orbital, Gogol Bordello, Major Lazer czy Julia Marcell. Pełny harmonogram transmisji Live znajdziecie na kanale Open’er na YouTube youtube.com/opener. Niesamowicie gorąco zapraszam!

Kategoria: Różności Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Open’er Festival na żywo na YouTube”

  1. Wojtek Tyluś 27 września 2012 at 06:53 Permalink

    Co Wy na to?

    Open’er Festival 2012: ponad 1,5 miliona odtworzeń na żywo na YouTube:
    http://googlepolska.blogspot.com/2012/09/opener-festival-2012-ponad-15-miliona.html


Leave a Reply