25 czerwca 2012 ~ komentarze 2

Penguin vs. Panda, czyli walka aktualizacji [Infografika]

Google Panda Update vs. Google Penguin UpdatePanda czy Pingwin? Kto według Was wyrządził większe szkody w światku SEO? Pomimo, iż Google Penguin doczekał się dopiero jednej aktualizacji, w porównaniu do 13 aktualizacji Google Panda, wydaje się, że może bardziej namieszać, nawet jeśli jeszcze tego nie zrobił, prawie na pewno to uczyni. Bardzo interesująca infografikę, zestawiającą ze sobą pandę i pingwina przygotowała Reload Media. Dowiemy się z niej co lubią a czego nienawidzą nasze kochane „SEO zwierzątka”. Zapraszam.

Google Panda Update vs. Penguin Update

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Penguin vs. Panda, czyli walka aktualizacji [Infografika]”

  1. Mirek 25 czerwca 2012 at 17:55 Permalink

    Doskonała ikonografika. Ciekawe ile będzie aktualizacji

  2. SEOAGENT 17 sierpnia 2012 at 21:30 Permalink

    Też się zgadzam z przedmówcą, ładna infografika. Na tak poważnie, zobaczymy co nam przyniosą aktualizacje algorytmów, czy to penguin vs. panda… może spustoszyć świat SEO. Czekamy i bacznie obserwujemy wielkiego brata G.


Leave a Reply