08 sierpnia 2013 ~ komentarze 2

Perfekcyjna optymalizacja strony

Optymalizacja strony WWW według Randa Fishkina+Rand Fishkin z Moz.com przygotował świetne zestawienie co powinna zawierać pełna optymalizacja strony. Jak podkreśla Rand – zestawienie zostało sporządzone według jego osobistych doświadczeń i obserwacji. Zestawienie to zawiera podział na siedem działów: 1) wyjątkowa wartość dodana, 2) zapewnienie fenomenalnego doświadczenia użytkownika (UX), 3) nakierowanie na słowa kluczowe, 4) udostępnianie w serwisach społecznościowych, 5) przystosowanie pod różne urządzenia, 6) dostępność dla robotów, 7) autorstwo, metadane, znaczniki schema.org oraz opisy rozszerzone. Poniżej znajduje się jedna z infografik. Więcej cennych informacji znajdziecie na blogu Randa.

Optymalizacja strony WWW według Randa Fishkina

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Perfekcyjna optymalizacja strony”

  1. Tomaszko 20 sierpnia 2013 at 20:04 Permalink

    Bardzo dużo informacji jak na jedną fotę. Przyda się na pewno. Ja osobiście dodałbym tam z wykrzyknikiem „Tekst jak najwyżej w kodzie strony”

    Pozdrawiam


Leave a Reply