24 sierpnia 2012 ~ komentarze 2

Pierwszy polski HangOut On Air na temat SEO za nami

Polski HangOut na temat SEOW dniu wczorajszym odbył się pierwszy polski HangOut On Air na temat SEO. Spotkanie można zaliczyć do udanych. Wiadomo, w branży SEO jest wiele pytań dlatego uczestnicy nie byli w stanie odpowiedzieć na wszystkie te, które zostały zapisane w panelu moderatorskim. Jest to świetny pretekst do spotkania za tydzień. W transmisji wzięło udział 8 osób, natomiast, według organizatora HangOut’u Karola Dziedzica, spotkanie na YouTube śledziło 70 0sób – brawo!

W spotkaniu udział wzięli:
Karol Dziedzic – Grupa AdWeb
Tomasz Stopka – Grupa AdWeb
Cezary Lech – SprawnyMarketing.pl
Paweł Rabinek – Rabinek.pl
Grzegorz Strzelec – SEO Ekspert w Onet.pl
Łukasz Rajzer – Ipolisa.pl
Tomasz Kowalczyk – TC Forum dla Webmasterów
Paweł Gontarek – Zgred.pl

Ponieważ trudno byłoby sporządzić ze spotkania jasną i klarowną notkę postanowiłem tego nie czynić, nie chciałbym czegoś pominąć lub coś przekręcić. Dlatego też poniżej wstawiam cały zapis wideo ze spotkania.

Kategoria: Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Pierwszy polski HangOut On Air na temat SEO za nami”

  1. Krystian Piątek 24 sierpnia 2012 at 07:35 Permalink

    Właśnie zastanawiałem gdzie jest udostępnione nagranie. Dzięki za wrzutę.

  2. Przemek Sztal 27 sierpnia 2012 at 10:14 Permalink

    Paweł Rabinek zrobił do tego ciekawe zestawienie linków przywoływanych podczas HangOutu SEO: http://www.rabinek.pl/pierwszy-polski-hangout-seo/


Leave a Reply