14 sierpnia 2012 ~ komentarze 4

Pierwszy polski HangOut On Air na temat SEO

Polski HangOut na temat SEOW czwartek 23 sierpnia o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy polski Google+ HangOut On Air na temat SEO. Jak sama nazwa wskazuje spotkanie dotyczyć będzie wszelkich spraw związanych z SEO, na które być może chcielibyście poznać odpowiedź lub usłyszeć zdanie innych, doświadczonych w SEO boju uczestników HangOut. Całe spotkanie zostanie zarejestrowane, tak więc nie ma obaw, że kogoś coś ominie. Osoby uczestniczące uprasza się o zabranie ze sobą chociażby mikrofonu, by móc porozmawiać. Kamerki również bardzo mile widziane.
Ważne, żeby nie być tylko widzem spotkania. Specjalnie na tą okazję powstał panel w którym możecie zadawać nurtujące Was pytania oraz zagłosować na najciekawsze z nich.

Pytania możecie zadawać na oficjalnej witrynie spotkania SEO.

Serdecznie zapraszam!

Kategoria: Google+ SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

4 komentarze to “Pierwszy polski HangOut On Air na temat SEO”

 1. white builder 16 sierpnia 2012 at 11:51 Permalink

  Niedawno odbył się HangOut z Guglarzem. Brał udział n.in. Zgred, naczelnym spamer RP :-)

 2. Zgred 17 sierpnia 2012 at 07:22 Permalink

  Polska język być trudna, podobnie jak pojmowanie faktów i historii wydarzeń :-)

  NA HO nie będzie można się dopchać bo tylko 10 slotów… popatrzę na to jako widz.

 3. foodstylist 17 sierpnia 2012 at 21:41 Permalink

  jak zgred jest naczelnym spamerem RP to co powiedzieć o ekipie z Silesii

 4. Program 21 sierpnia 2012 at 06:10 Permalink

  Ciekawa inicjatywa, nie oczekuję i tak szczerych odpowiedzi, podejrzewam że nic nowego się nie dowiemy : ) ale trzeba to będzie zobaczyć…


Leave a Reply