09 sierpnia 2012 ~ 1 komentarz

Pinterest otwarty dla wszystkich

Logo PinterestWczorajszym wieczorkiem, zakładając konto na Pinterest odkryłem, że niepotrzebne jest już wcześniejsze zaproszenie od innego użytkownika. Nie wiem od kiedy istnieje taka możliwość, być może już od dawna. Takie otwarcie się na świat ma swoje plusy i minusy, osobiście trochę boję się tych minusów. Więcej o uwolnieniu rejestracji w Pinterest oraz aktualizacja instruktarzu pierwszego logowania ukaże się na blogu już niebawem. Tymczasem zapraszam „do zabawy”. Aktualizacja: Uwolnienie rejestracji Pinterest ogłosił na swoim blogu w dniu wczorajszym.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Pinterest otwarty dla wszystkich”


Leave a Reply