02 października 2014 ~ 0 komentarzy

Pinterest poprawia wyszukiwarkę i wygląd

PinterestPinterest jest coraz lepszy! Po zmianach w wyglądzie profilu, udostępnieniu obszernych statystyk oraz poprawkach w polityce prywatności nadszedł czas na optymalizację głównego strumienia oraz udoskonalenie wyszukiwarki. Najnowsze zmiany w wyglądzie strony głównej jasno dają do zrozumienia na co twórcy Pinteresta kładą nacisk. Nowa, lepsza wyszukiwarka, bo o niej mowa, do tego stopnia zdominowała górną część strony, że logo „Pinterest” musiało skurczyć się do samego „P”.

 

Dokładniejsze wyszukiwanie

To co charakteryzuje nową wyszukiwarkę Pinterest to możliwość szukania Pinów, tablic czy użytkowników poprzez dodawanie kolejnych fraz, tak by wyszukiwanie było jak najtrafniejsze.

Zaawansowane wyszukiwanie w Pinterest

 

Przewodnik po nowościach

Udoskonalony Pinterest

Udoskonalony Pinterest

Udoskonalony Pinterest

Udoskonalony Pinterest

Udoskonalony Pinterest

Udoskonalony Pinterest

Kategoria: Pinterest | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply