24 stycznia 2015 ~ komentarze 2

Pinterest – rośnie zainteresowanie polskich firm

Ikona Pinterest na herbacieRośnie zainteresowanie polskich marek społecznością Pinterest. Tym razem nie chodzi mi jednak o posiadanie samego profilu marki, a o informowanie konsumentów poprzez umieszczanie ikony na opakowaniu. Właśnie napotkałem pierwszy taki produkt. Szczęśliwym posiadaczem ikonki Pinterest na opakowaniu jest herbata marki Big-Active. Wielki plus za odwagę! Jak można zauważyć na stronie WWW, producent kładzie duży nacisk na promocję na Pinterest. Aż z co najmniej trzech miejsc na stronie głównej można trafić do profilu Big-Active na Pinterest. Znacie moje zamiłowanie do Pinterest dlatego daję marce Big-Active 5+ za to, że zdecydowała się promować tak intensywnie na Pinterest, umieszczając jego ikonę na opakowaniu. Nie Twitter, nie YouTube, nawet nie Instagram, a właśnie Pinterest! To, że znalazłem ikonę Pinterest na tym konkretnym produkcie, wcale nie oznacza, że inne marki nie korzystały z niej wcześniej. Chętnie dowiem się od Was w komentarzach o innych takich przykładach wykorzystania Pinterest.

 

Ikona Pinterest na herbacie

Kategoria: Pinterest | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Pinterest – rośnie zainteresowanie polskich firm”

  1. Ania 24 marca 2015 at 22:58 Permalink

    Sama jestesm zdziwiona bo nie widzialam, że Pinterest zaczyna sie u nas pokazywać. Sama jestem w tej społeczności i jest super, pewnie powoli dlatego zaczyna sie pojawiać. Aż teraz zwróce uwagę na to przy kolejnych zakupach i jestem ciekawa czy gdzies znajdę;)

  2. Monika 6 maja 2015 at 21:45 Permalink

    A ja jeszcze na jakiejś herbacie innej czy też może to kawa była… W każdym razie widziałam ikonkę pinterestową.
    Inna sprawa, że mnie jakos Pinterest nie leży. Mam tam konto, ale zagladam może raz na kilka miesięcy, jak dostanę na maila jakies powiadomienie. Eh, przytłaczają mnie te wszystkie społecznościówki, za dużo tego… No ale skoro to sie sprzedaje to widać wiele osób musi to lubić.


Leave a Reply