29 stycznia 2013 ~ 1 komentarz

Pinterest testuje nowy wygląd

Nowy wygląd PinterestJakiś czas temu Pinterest wysłał do wybranych użytkowników ankietę. Okazało się, że ankieta jest bardzo obszerna. Po jej zakończeniu byłem z siebie dumny, ze nie przerwałem jej w połowie. Teraz już wiem do czego twórcom Pinterest były potrzebne tak szczegółowe pytania. Na swoim blogu Pinterest właśnie poinformował o trwających testach nowego wyglądu. Na początku będzie dostępny dla wybranych osób oraz dla tych, którzy zgłoszą chęć jego przetestowania.

 

Zmiany na Pinterest

Nowy wygląd uwzględnia najczęściej sugerowane przez ankietowanych poprawki. Do ważniejszych zmian zaliczyć można poprawioną nawigację, dzięki której poruszanie się po serwisie będzie bardziej intuicyjne i szybsze. Zwiększy się również rozmiar samych pinów zarówno na stronie głównej jak i przy podglądzie poszczególnych zdjęć. Przy podglądzie pinu, z jego prawej strony dorzucono pokrewne piny.

Nowy wygląd Pinterest

Nowy wygląd Pinterest

Nowy wygląd Pinterest

Kategoria: Pinterest | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Pinterest testuje nowy wygląd”


Leave a Reply