10 września 2012 ~ komentarze 3

Polacy vs Polki na Facebooku

Polacy vs Polki na FacebookuJakiś czas temu opublikowałem listę serwisów społecznościowych wraz z informacją jaka płeć ma przewagę na poszczególnych społecznościówkach. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam infografikę, udostępnioną przez 360interactive.pl, dotyczącą podsumowania aktywności Polek i Polaków na Facebooku. Na pierwszy ogień idzie procentowy udział. W Polsce, tak jak na całym świecie, na Facebooku więcej jest kobiet, bo aż 53,5%. Kolejne dane to znajomości. Okazuje się, że Polacy mają 3 razy mniej znajomych niż Polki. Jak wynika z poniższej infografiki, Polki wcześniej od Polaków zaglądają na Facebooka. Największa aktywność Polek na Facebooku przypada na przedział czasowy od 7:00 do 10:00, natomiast mężczyźni wolą pospać by osiągnąć najwyższą aktywność w godzinach od 11:00 do 13:00. Po więcej szczegółów odsyłam poniżej.

Polacy vs Polki na Facebooku

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Polacy vs Polki na Facebooku”

 1. Darek 10 września 2012 at 11:02 Permalink

  A jak się ma aktywność na facebooku w ogóle w zależności od godziny? Zazwyczaj na fanpage instynktownie wrzucałem posty po południu a tu okazuje się, że mogłem się mylić ;)

 2. Mieczysław 10 września 2012 at 19:58 Permalink

  „aktywność Polek na Facebooku przypada na przedział czasowy od 7:00 do 10:00 – kobiety zamiast spać gadają o facetach gdy ci śpią

  • Wojtek Tyluś 10 września 2012 at 20:18 Permalink

   śpią dłużej bo śnią o prawdziwych kobietach ;P no i oczywiście o tym co napiszą po przebudzeniu na Google+ :P


Leave a Reply