27 czerwca 2012 ~ komentarzy 5

Porady SEO od Google w 10 minut

czy SEO jest złe ?Rozpoczynasz przygodę z własną stroną w sieci? Uważasz, że Twoja wiedza na temat SEO jest znikoma? Specjalnie dla Ciebie Google przygotował 10 minutowy film, w którym Maile Ohye podpowie jak stworzyć stronę przyjazną robotom Google. Z filmu dowiemy się m.in. kiedy stosować przekierowania, dlaczego wymagana jest weryfikacja w Google Webmaster Tools i dlaczego ważne jest by być w Narzędziach dla Webmasterów a także w Google Analytics. Ponadto Maile Ohye wytłumaczy nam co powinna zawierać wzorowa strona a także dlaczego tak ważne są sygnały z Social Media. Więcej przydatnych informacji uzyskacie oglądając materiał Google. Zapraszam.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

5 komentarzy to “Porady SEO od Google w 10 minut”

 1. Bartek 27 czerwca 2012 at 11:59 Permalink

  No jasne, grunt to dodać stronę do Google Webmaster i już jesteś TOP1 :)

 2. spamrand 27 czerwca 2012 at 12:44 Permalink

  Dawno nie widziałem tak sztucznego i wymuszonego uśmiechu jak ma ta pani. Grozili jej czymś, jeśli się nie będzie uśmiechać, czy jak?

 3. Sebastian Jakubiec 27 czerwca 2012 at 15:14 Permalink

  Ciekawe ruchy Google ostatnio poczynia jeśli chodzi o „oswaniajeni” SEO, moim zdaniem.

 4. Śmieszne 11 stycznia 2013 at 20:27 Permalink

  Trochę śmieszne to jest dla mnie, że dodanie strony do Google Webmaster i Analytics ma jakiś wpływ na pozycjonowanie ;|


Leave a Reply