29 sierpnia 2013 ~ komentarzy 5

Posiadasz małą stronę WWW i nie możesz się z nią przebić? Zgłoś Google

Zgłaszanie małych stron WWW do GoogleSzef do walki ze spamem w Google, Matt Cutts, na swoim twitterowym profilu zamieścił link do formularza w którym to możemy zgłosić naszą WWW. Formularz dotyczy małych stron, które nie zawierają dużych ilości treści, przez co mogą cierpieć w rankingu wyników wyszukiwania. Jak pisze Matt, temat ten bardzo zainteresował jego team, stąd pomysł na poniższy formularz. Zatem, jeśli stwierdzisz, że Twoja mała strona posiada wartościową treść, a ma problem z przebiciem się w serpach, zgłoś ją poprzez ten formularz. Co z tą informacją o małych WWW zrobi dalej Google? Pewnie „podszlifuje” swój (według nich kulawy) algorytm.

 

Formularz zgłaszania małych stron WWW

Formularz zgłaszania małych stron WWW do Google

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

5 komentarzy to “Posiadasz małą stronę WWW i nie możesz się z nią przebić? Zgłoś Google”

 1. DMati 29 sierpnia 2013 at 12:10 Permalink

  Ciekawe na czyje konto Google Docs trafiają te zgłoszenia.

 2. Yen 6 września 2013 at 23:10 Permalink

  Ciekawe ile jest w tym prawdy?
  Mała strona jest określona ilością podstron czy może systemem zarządzania treścią? Sam WordPress standardowo ma indeksowane kategorie i tagi co na pozór stwarza dużą stronę mimo, iż ma mało treści.

 3. Denis 17 września 2013 at 03:33 Permalink

  Tylko kto o takim narzędziu w ogóle słyszał? Nie uważacie, że to trochę ryzykowne, aby ktoś od Google zobaczył Twoją stronę? Jeśli nakombinowaliście to może ona nawet polecieć w dół.

  • Wojtek Tyluś 17 września 2013 at 05:56 Permalink

   Nowe narzędzie, mało ludzi o nim słyszało, słyszysz teraz Ty ;)
   To jest dla tych, którzy nie kombinują, Ci co kombinują faktycznie mogą się obawiać. Czy słusznie? Uważasz inaczej?


Leave a Reply