02 lipca 2012 ~ 1 komentarz

Power Searching with Google – szybki kurs nauki sprawnego wyszukiwania

GoogleGoogle uruchamia szybki kurs online z zaawansowanego korzystania ze swojej wyszukiwarki. Koniec rejestracji uczestników ustalono na 16 lipca, czasu pozostało więc niewiele, a warto skorzystać. Cały kurs potrwa do 23 lipca. Kursy będą składać się z sześciu 50-minutowych lekcji, które będą udostępniane we wtorki, środy i czwartki od 10 do 19 lipca. Podczas kursu będzie można kontaktować się z ekspertami i innymi uczestnikami za pośrednictwem Google Groups, Google+ i Hangouts on Air. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzyma drogą mejlową certyfikat uczestnictwa gotowy do druku

Źródło: http://blog.performancemedia.pl/google/zostan-mistrzem-wyszukiwarki-power-searching-with-google

Kategoria: Google | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Power Searching with Google – szybki kurs nauki sprawnego wyszukiwania”

  1. gms247 3 lipca 2012 at 07:55 Permalink

    jestem:)!


Leave a Reply