28 lutego 2012 ~ 1 komentarz

Przewodnik SEO po Google+

Google+ SEOGoogle+ rośnie w siłę, coraz mniej pozycjonerów uważa, że da się bez niego żyć. Dzieje się tak m.in. za sprawą postępującej integracji Google+ z wynikami wyszukiwania Google. Jednak samo posiadanie profilu czy brand page na Google+ to zdecydowanie za mało. Jeżeli chcemy skutecznie wspomóc nasze działania za pomocą Google+ musimy podążać za sprawdzonymi wskazówkami, których w sieci nie brakuje. Większość informacji jest niestety podzielona na pojedyncze aspekty, przez co utrudnia to zdobycie pełnej wiedzy jak zoptymalizować Google+ pod kątem SEO.

Jakiś czas temu zapoznałem się z wielką skarbnicą wiedzy nt. optymalizacji Google+, chciałem ją nawet przetłumaczyć na Wasze potrzeby. Jednak tak wielka baza informacji i obawa przed popełnieniem tłumaczeniowej gafy sprawiły, że chciałbym podzielić się nią z Wami w oryginale. Zapraszam.

1. The Ultimate Google+ SEO Guide przygotowane przez blindfiveyearold.com

2. Google Plus Box Ranking Factors Report przygotowane przez conversationmarketing.com

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Przewodnik SEO po Google+”

  1. Martyna 3 marca 2012 at 18:16 Permalink

    Bardzo ciekawe źródła! Tym bardziej, że temat jest jeszcze mało popularny. Dzięki :)


Leave a Reply