14 sierpnia 2012 ~ 1 komentarz

Przyjazne adresy URL w Google+. Na razie dla wybranych

Google+Saurabh Sharma, pracownik Google, ogłosiła na swoim profilu, że trwają prace nad wdrożeniem przyjaznych adresów URL w Google+. Na chwilę obecną przywilej posiadania przyjaznego adresu URL w G+ dostąpiło tylko kilka osób oraz kilka profili firmowych. Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. David Beckham i Britney Spears a także profil firmowy Toyota.
Jak pisze Saurabh:

At first, we’re introducing custom URLs to a limited number of verified profiles and pages. But over time we plan to offer custom URLs to many more brands and individuals, so please stay tuned!

w wolnym tłumaczeniu:

Na początek, wprowadziliśmy spersonalizowane adresy URL tylko dla ograniczonej liczby profili i profili firmowych. Z czasem planujemy możliwość wprowadzania spersonalizowanych adresów dla większej liczby profili prywatnych i firmowych, pozostańcie z nami w kontakcie!

 

W takim razie nie pozostało nam nic innego jak czekanie.

Kategoria: Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Przyjazne adresy URL w Google+. Na razie dla wybranych”

  1. Darek 9 września 2012 at 19:39 Permalink

    Tego mi brakuje w g+. Bardzo dobra informacja ;)


Leave a Reply