19 grudnia 2012 ~ 0 komentarzy

Reklamy na Google+ nadchodzą

Reklamy na Google+W dniu dzisiejszym wchodząc do Google+, z prawej strony strumienia, moim oczom ukazała się informacja, która wstępnie wyglądała jak promocja danego wpisu bądź oczekiwana przez wielu reklama. W południe wszystko już było jasne. Google planuje wprowadzić reklamy do Google+. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, wiadome było, że czas Google+ bez reklam niebawem minie. Więcej na temat wprowadzenia reklam na Google+ możecie przeczytać na blogu Virante Orange Juice.

 

Urodziny na Google+

Prócz modułu reklam, Google planuje wprowadzić również moduł z informacjami o urodzinach osób, które obserwujemy. Tak jak widać na poniższym zrzucie, informacja o urodzinach pokazuje się na kilka dni przed faktycznym terminem urodzin.

Reklamy na Google+

Kategoria: Google+ | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply