05 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Reklamy w górnym oknie Timeline na Facebooku. Bing pierwszy

Reklama w Timeline na FacebookuJakiś czas temu Michał Gąsior z blog.oslawiony.pl zaproponował wykorzystanie górnego pola Timeline na Facebooku na przestrzeń reklamową. Pomysł Michała okazał się trafiony. Facebook potwierdził, że Bing został pierwszym reklamodawcą, który skorzystał z nowej jednostki reklamy, która widoczna jest w górnym obrazku Timeline. Reklama ma być widoczna dla niezalogowanych użytkowników. Całą sprawę opisuje Tech Church.

Sprawa ta na światło dzienne trafiła dzięki Raj’owi Singh, współzałożycielowi MyJobLinx.com, który po wylogowaniu się z Facebooka, kliknął w pole wyszukiwania w Bing (obrazek poniżej) po czym został przekierowany do wyszukiwarki Bing.

Reklama Bing w Timeline na Facebooku

 

Kasa, kasa, kasa

Zauważono, każdego dnia w Stanach z Facebooka bez logowania korzysta 37 milionów ludzi a miesięcznie aż 105 milionów.

 

Reklamy od kwietnia

Oficjalnie ta forma reklamy ma ukazać się dopiero w kwietniu. Udostępnienie tej reklamy Bing’owi przez Facebooka potwierdza jak dobre stosunki partnerskie panują między tymi dwoma gigantami. Ciekawe co na to Google?

Kategoria: Bing Społeczności | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply