21 czerwca 2012 ~ 0 komentarzy

Repinly – statystyki i nowości prosto z Pinterest

Repinly - statystyki prosto z PinterestGubisz się na Pinterest? Masz problemy z odnalezieniem ciekawych zdjęć i profili, przez to tracąc chęć na jego eksplorację? Dzięki Repinly znów zachwycisz się Pinterest. Repinly jest serwisem gromadzącym statystyki najpopularniejszych profili, tablic oraz zdjęć na Pinterest. Dzięki Repinly poznasz m.in. najlepszych „przepinaczy” oraz poznasz najpopularniejsze kategorie na Pinterest. Interesującym rozwiązaniem jest możliwość przepinania interesujących zdjęć bezpośrednio z Repinly. Gratulacje dla twórców. Serdecznie zapraszam bo naprawdę warto!

 

Podgląd na serwis

Repinly - statystyki prosto z Pinterest

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply