20 maja 2013 ~ 0 komentarzy

Rich Pins, czyli Rich Snippets dla Pinterest

Pinterest Rich PinsPinterest ogłosił na swoim blogu wprowadzenie Rich Pins, czyli coś na wzór Google Rich Snippets. Dzięki temu rozszerzeniu nasze Piny z produktami, przepisami oraz filmami będą mogły posiadać o wiele więcej cennych informacji, co ważne – będą aktualizowane na bieżąco! Pinterest uruchamia Rich Pins z takimi partnerami jak: eBay, Sephora, Walmart, Bon Appetit, Whole Foods Market, Netflix i Rotten Tomatoes. Na blogu ogłoszono również wsparcie dla programistów chcącym dodać przycisk Pin it do aplikacji mobilnych (iOS i Android). Więcej cennych informacji znajdziecie u źródła oraz na stronie dla deweloperów.

 

Pinterest Rich Pins

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply