21 grudnia 2012 ~ 1 komentarz

SEO 2013

SEO 2013Przepowiednie o końcu świata 21 grudnia nie sprawdziły się. Jaki więc będzie świat SEO w 2013 roku? 2012 był rokiem niezliczonej liczby aktualizacji algorytmu Google dlatego też robienie podsumowania mija się z celem – wszystko co zostało napisane no blogu, ok. 240 wpisów (z wyjątkami) jest takim podsumowaniem. Skupmy się więc na tym co czeka świat SEO w 2013. Nie będę się rozpisywał, wrzucę infografiki i kilka linków do ciekawych artykułów mówiących o SEO 2013.

Na początek coś z polskiego podwórka – bardzo interesujący wywiad jaki ukazał się na Silesia SEM. W wywiadzie tym eksperci SEO zabrali głos w sprawie tworzenia i zdobywania linków. Z pewnością porady te będą pomocne w 2013.
Drugim interesującym wpisem mówiącym o przyszłości SEO jest artykuł Paula Bruemmera na Search Engine Land, w którym Paul pisze o najlepszych SEO taktykach w 2013.
Trzecim wpisem jest wywiad na Stoked SEO & Internet Marketing, przeprowadzony z 30 ekspertami SEO n.t przyszłości SEO w 2013. Bardzo interesująca lektura.
Czwartym, bardzo interesującym wpisem jest kolejny wywiad, przeprowadzony tym razem wśród Australijskich ekspertów SEO. Najlepsi SEOowcy z antypodów przepowiadają kierunki SEO w 2013. Pomimo iż w artykule mowa o rynku australijskim, myślę, że my Polacy, możemy wyciągnąć z niego kilka bardzo cennych uwag.
Piąty artykuł mówiący o SEO 2013 to wpis Michaela Garrity z Website Magazine n.t SEO trendów w 2013.
Szósty wpis pochodzi z SEOmoz autorstwa Petera Meyersa mówiący w SEO Tipsach na 2013.

Jeżeli jesteście w posiadaniu linków do interesujących artykułów mówiących o przyszłości SEO w 2013, wrzućcie je w komentarze – najciekawsze zostaną dodane.

 

SEO 2013 – infografiki

Poniżej wstawiam dwie infografiki. Pierwsza odnaleziona na stronie ahamediagroup.com natomiast druga na stronie hellboundbloggers.com

Przepis na SEO w 2013

SEO przepowiednie na 2013

Kategoria: SEO | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “SEO 2013”

  1. Martyna 24 grudnia 2012 at 08:20 Permalink

    Fajne zestawienie, dzięki :)


Leave a Reply