24 października 2013 ~ 0 komentarzy

SERP Quake

SERP Quake Performance MediaMamy już amerykański MozCast oraz australijski Algoroo, nadszedł czas na polski SERP Quake. SERP Quake to narzędzie stworzone przez Performance Media, służące do śledzenia zmian w algorytmie wyszukiwarki i monitorowania ruchów w polskich wynikach wyszukiwania Google. Dzięki SERP Quake dowiemy się czy spadek naszych pozycji w wynikach wyszukiwania mógł być spowodowany zmianami w algorytmie Google. Narzędzie będzie cały czas rozwijane. Więcej informacji o SERP Quake uzyskacie na blogu Performance Media.

Wykres z SERP Quake

Ponadto, do naszej dyspozycji  oddano przyjazny dla oka widget, który możemy wstawić na swoją stronę.

 

Jak interpretować wskaźnik SERP Quake

0.0 – 4.5 – Odczuwalne lekko przez niektórych ludzi. Brak uszkodzeń budynków.
4.5 – 5.5 – Nie powoduje żadnych uszkodzeń lub powoduje uszkodzenia minimalne. Zauważalne ruchy obiektów wewnątrz pomieszczeń.
5.5 – 6.0 –Może spowodować uszkodzenia różnego stopnia względem budynków o słabszej konstrukcji. W większości przypadków brak uszkodzeń lub lekkie uszkodzenia innych budynków.
6.0 – 6.5 – Uszkodzenia umiarkowanej liczby konstrukcji. Konstrukcje odporne na trzęsienia ziemi lekko uszkodzone.
6.5 – 9.0 – Powoduje uszkodzenia większości budynków. Spore prawdopodobieństwo uszkodzenia dobrze zaprojektowanych konstrukcji.
9.1 -10 – Ogromne zniszczenia.

Kategoria: Google SEO | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply